Futbalové zápasy,štatistiky a výsledky
Dnešné zápasy:
<< | < | máj 2024 | > | >> | ||
Po | Ut | St | St | Pi | So | Ne |
29 | 30 | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 |
06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 01 | 02 |
423 zápasov tento mesiac máj 2024 423 zápasov tento mesiac máj 2024
10 zápasov at 01. máj 2024
1 entry at 02. máj 2024
13 zápasov at 03. máj 2024
64 zápasov at 04. máj 2024
38 zápasov at 05. máj 2024
7 zápasov at 06. máj 2024
1 entry at 07. máj 2024
26 zápasov at 10. máj 2024
46 zápasov at 11. máj 2024
37 zápasov at 12. máj 2024
4 zápasov at 13. máj 2024
6 zápasov at 14. máj 2024
7 zápasov at 15. máj 2024
8 zápasov at 16. máj 2024
13 zápasov at 17. máj 2024
36 zápasov at 18. máj 2024
49 zápasov dnes 19. máj 2024
6 zápasov at 20. máj 2024
1 entry at 21. máj 2024
1 entry at 23. máj 2024
1 entry at 24. máj 2024
23 zápasov at 25. máj 2024
25 zápasov at 26. máj 2024
Serie B-36. kolo | ||||
12:30 | Cremonese US | - | Pisa SC | 2:1 |
Serie B-36. kolo | ||||
15:00 | Spezia Calcio | - | Palermo FC | 1:0 |
Serie B-36. kolo | ||||
15:00 | Como 1907 | - | Cittadella AS | 2:1 |
Serie B-36. kolo | ||||
15:00 | FC Südtirol | - | Ternana Calcio | 4:3 |
Serie B-36. kolo | ||||
15:00 | Ascoli Calcio | - | Cosenza Calcio | 0:1 |
Serie B-36. kolo | ||||
15:00 | Catanzaro US 1929 | - | Venezia FC | 3:2 |
Serie B-36. kolo | ||||
18:00 | SSC Bari | - | Parma Calcio | 1:1 |
Serie B-36. kolo | ||||
18:00 | Feralpisalò | - | Brescia Calcio | 2:2 |
Serie B-36. kolo | ||||
18:00 | Lecco Calcio | - | Sampdoria UC | 0:1 |
Serie B-36. kolo | ||||
18:00 | AC Reggiana | - | Modena FC | 1:0 |
Premier League-26. kolo | ||||
20:30 | Chelsea FC | - | Tottenham Hotspur | 2:0 |
2. liga-28. kolo | ||||
17:00 | MŠK Púchov | - | MŠK Žilina B | 2:2 |
2. liga-28. kolo | ||||
17:00 | Tatran Liptovský Mikuláš | - | MFK Dolný Kubín | 2:1 |
Niké liga - Nadstavba o udržanie sa-8. kolo | ||||
17:30 | Dukla Banská Bystrica | - | FC Košice | 2:1 |
2. Bundesliga-32. kolo | ||||
18:30 | Hamburger SV | - | FC St. Pauli | 1:0 |
2. Bundesliga-32. kolo | ||||
18:30 | Fortuna Düsseldorf | - | 1. FC Nürnberg | 3:1 |
2. liga-28. kolo | ||||
19:00 | Spartak Myjava | - | Dynamo Malženice | 1:1 |
tipico - Bundesliga - Nadstavba o zotrvanie sa-30. kolo | ||||
19:30 | Austria Lustenau | - | Austria Wien | 2:0 |
OTP Bank liga-31. forduló | ||||
20:00 | Fehérvár FC | - | MTK Budapest | 4:0 |
LaLiga2-38. kolo | ||||
20:30 | Villarreal CF B | - | Levante UD | 0:3 |
1. Bundesliga-32. kolo | ||||
20:30 | 1899 Hoffenheim | - | RB Leipzig | 1:1 |
Serie A-35. kolo | ||||
20:45 | Torino FC | - | Bologna FC | 0:0 |
Premier League-36. kolo | ||||
21:00 | Luton Town FC | - | Everton FC | 1:1 |
LaLiga-34. kolo | ||||
21:00 | Getafe CF | - | Athletic Bilbao | 0:2 |
OTP Bank liga-31. forduló | ||||
13:00 | Mezőkövesd Zsóry | - | Zalaegerszeg | 1:2 |
2. Bundesliga-32. kolo | ||||
13:00 | Greuther Fürth | - | Eintracht Braunschweiger | 3:3 |
2. Bundesliga-32. kolo | ||||
13:00 | Hansa Rostock | - | Karlsruher SC | 1:2 |
Premier League-36. kolo | ||||
13:30 | Arsenal London | - | AFC Bournemouth | 3:0 |
Championship-46. kolo | ||||
13:30 | Birmingham City | - | Norwich City | 1:0 |
Championship-46. kolo | ||||
13:30 | Leicester City | - | Blackburn Rovers | 0:2 |
Championship-46. kolo | ||||
13:30 | Stoke City | - | Bristol City | 4:0 |
Championship-46. kolo | ||||
13:30 | Sunderland AFC | - | Sheffield Wednesday | 0:2 |
Championship-46. kolo | ||||
13:30 | West Bromwich | - | Preston North End | 3:0 |
Championship-46. kolo | ||||
13:30 | Coventry City | - | Queens Park Rangers | 1:2 |
Championship-46. kolo | ||||
13:30 | Swansea City | - | Millwall FC | 0:1 |
Championship-46. kolo | ||||
13:30 | Leeds United | - | Southampton FC | 1:2 |
Championship-46. kolo | ||||
13:30 | Rotherham United | - | Cardiff City FC | 5:2 |
Championship-46. kolo | ||||
13:30 | Ipswich Town | - | Huddersfield Town | 2:0 |
Championship-46. kolo | ||||
13:30 | Plymouth Argyle FC | - | Hull City | 1:0 |
Championship-46. kolo | ||||
13:30 | Middlesbrough FC | - | Watford FC | 3:1 |
LaLiga-34. kolo | ||||
14:00 | Real Sociedad | - | Las Palmas UD | 2:0 |
Serie B-37. kolo | ||||
14:00 | Cittadella AS | - | SSC Bari | 1:1 |
Serie B-37. kolo | ||||
14:00 | Brescia Calcio | - | Lecco Calcio | 4:1 |
Serie B-37. kolo | ||||
14:00 | Palermo FC | - | Ascoli Calcio | 2:2 |
Serie B-37. kolo | ||||
14:00 | Parma Calcio | - | Cremonese US | 1:1 |
LaLiga2-38. kolo | ||||
14:00 | Mirandés CD | - | Real Valladolid | 0:1 |
Serie B-37. kolo | ||||
14:00 | Sampdoria UC | - | AC Reggiana | 1:0 |
Serie B-37. kolo | ||||
14:00 | Modena FC | - | Como 1907 | 0:0 |
Serie B-37. kolo | ||||
14:00 | Ternana Calcio | - | Catanzaro US 1929 | 1:0 |
Serie B-37. kolo | ||||
14:00 | Cosenza Calcio | - | Spezia Calcio | 2:2 |
Serie B-37. kolo | ||||
14:00 | Pisa SC | - | FC Südtirol | 2:2 |
Serie B-37. kolo | ||||
14:00 | Venezia FC | - | Feralpisalò | 2:1 |
Fortuna Liga - Skupina o záchranu-1. kolo | ||||
15:00 | Dynamo České Budějovice | - | Bohemians Praha 1905 | 2:1 |
Fortuna Liga - Skupina o záchranu-1. kolo | ||||
15:00 | FK Jablonec | - | MFK Karviná | 3:2 |
Fortuna Liga - Skupina o záchranu-1. kolo | ||||
15:00 | FK Pardubice | - | FC Zlín | 2:0 |
2. liga-28. kolo | ||||
15:00 | FK Humenné | - | FK Spišská Nová Ves | 2:1 |
Niké liga - Nadstavba o titul-8. kolo | ||||
15:30 | Spartak Trnava | - | MFK Ružomberok | 1:0 |
1. Bundesliga-32. kolo | ||||
15:30 | VfB Stuttgart | - | Bayern München | 3:1 |
1. Bundesliga-32. kolo | ||||
15:30 | Borussia Dortmund | - | FC Augsburg | 5:1 |
1. Bundesliga-32. kolo | ||||
15:30 | VfL Wolfsburg | - | Darmstadt 98 | 3:0 |
1. Bundesliga-32. kolo | ||||
15:30 | Werder Bremen | - | Borussia Mönchengladbach | 2:2 |
OTP Bank liga-31. forduló | ||||
15:30 | Puskás Akadémia | - | Kisvárda FC | 4:2 |
Premier League-36. kolo | ||||
16:00 | Brentford FC | - | Fulham FC | 0:0 |
Premier League-36. kolo | ||||
16:00 | Burnley FC | - | Newcastle United | 1:4 |
Premier League-36. kolo | ||||
16:00 | Sheffield United | - | Nottingham Forest | 1:3 |
Premier Liga-27. kolo | ||||
16:00 | FK Orenburg | - | Krylia Sovetov | 2:1 |
LaLiga-34. kolo | ||||
16:15 | Real Madrid | - | Cádiz CF | 3:0 |
LaLiga2-38. kolo | ||||
16:15 | Huesca SD | - | Real Oviedo | 0:2 |
2. liga-28. kolo | ||||
17:00 | FC Petržalka | - | Tatran Prešov | 0:0 |
tipico - Bundesliga - Nadstavba o zotrvanie sa-30. kolo | ||||
17:00 | Rheindorf Altach | - | Wolfsberger AC | 0:1 |
2. liga-28. kolo | ||||
17:00 | MŠK Považská Bystrica | - | FK Pohronie | 1:1 |
2. liga-28. kolo | ||||
17:00 | Slavoj Trebišov | - | KFC Komárno | 1:3 |
tipico - Bundesliga - Nadstavba o zotrvanie sa-30. kolo | ||||
17:00 | FC Blau-Weiß Linz | - | WSG Tirol | 3:2 |
Niké liga - Nadstavba o udržanie sa-8. kolo | ||||
18:00 | ViOn Zlaté Moravce | - | MFK Skalica | 1:0 |
Niké liga - Nadstavba o titul-8. kolo | ||||
18:00 | Slovan Bratislava | - | MŠK Žilina | 2:3 |
Niké liga - Nadstavba o udržanie sa-8. kolo | ||||
18:00 | AS Trenčín | - | Zemplín Michalovce | 1:0 |
Serie A-35. kolo | ||||
18:00 | AC Monza | - | Lazio Roma | 2:2 |
Fortuna Liga - Skupina o titul-1. kolo | ||||
18:00 | Slavia Praha | - | Baník Ostrava | 5:0 |
Premier League-36. kolo | ||||
18:30 | Manchester City | - | Wolverhampton | 5:1 |
LaLiga-34. kolo | ||||
18:30 | Girona FC | - | FC Barcelona | 4:2 |
LaLiga2-38. kolo | ||||
18:30 | Racing Santander | - | Elche CF | 3:1 |
1. Bundesliga-32. kolo | ||||
18:30 | 1. FC Köln | - | Freiburg SC | 0:0 |
Premier Liga-27. kolo | ||||
18:30 | FK Krasnodar | - | Akhmat Groznyj | 0:1 |
OTP Bank liga-31. forduló | ||||
19:15 | Újpest FC | - | Diósgyőr | 7:0 |
2. Bundesliga-32. kolo | ||||
20:30 | 1. FC Kaiserslautern | - | 1. FC Magdeburg | 4:1 |
Serie A-35. kolo | ||||
20:45 | Sassuolo US | - | Inter Milano | 1:0 |
LaLiga-34. kolo | ||||
21:00 | Mallorca RCD | - | Atlético Madrid | 0:1 |
LaLiga2-38. kolo | ||||
21:00 | FC Cartagena | - | Alcorcón AD | 1:0 |
2. liga-28. kolo | ||||
10:30 | ŠTK 1914 Šamorín | - | Slovan Bratislava B | 3:2 |
Serie A-35. kolo | ||||
12:30 | Cagliari Calcio | - | Lecce US | 1:1 |
2. Bundesliga-32. kolo | ||||
13:30 | Hannover 96 | - | SC Paderborn | 3:2 |
2. Bundesliga-32. kolo | ||||
13:30 | SV Elversberg | - | Hertha BSC | 4:2 |
2. Bundesliga-32. kolo | ||||
13:30 | SV Wehen Wiesbaden | - | Holstein Kiel | 0:1 |
LaLiga-34. kolo | ||||
14:00 | Osasuna | - | Betis Sevilla | 0:2 |
LaLiga2-38. kolo | ||||
14:00 | Eibar SD | - | Amorebieta SD | 5:0 |
tipico - Bundesliga - Nadstavba o titul-30. kolo | ||||
14:30 | Sturm Graz | - | TSV Hartberg | 1:1 |
tipico - Bundesliga - Nadstavba o titul-30. kolo | ||||
14:30 | Austria Klagenfurt | - | LASK Linz | 0:2 |
Premier League-36. kolo | ||||
15:00 | Brighton & HA | - | Aston Villa | 1:0 |
Premier League-36. kolo | ||||
15:00 | Chelsea FC | - | West Ham United | 5:0 |
Serie A-35. kolo | ||||
15:00 | Hellas Verona | - | AC Fiorentina | 2:1 |
Fortuna Liga - Skupina o umiestnenie-Semifinále | ||||
15:00 | Hradec Králové | - | Sigma Olomouc | 3:1 |
Fortuna Liga - Skupina o umiestnenie-Semifinále | ||||
15:00 | FK Teplice | - | Slovan Liberec | 2:0 |
Fortuna Liga - Skupina o titul-1. kolo | ||||
15:00 | Viktoria Plzeň | - | Mladá Boleslav | 3:0 |
Serie A-35. kolo | ||||
15:00 | Empoli FC | - | Frosinone Calcio | 0:0 |
Premier Liga-27. kolo | ||||
15:30 | Dinamo Moskva | - | PFC Sochi | 3:2 |
1. Bundesliga-32. kolo | ||||
15:30 | Union Berlin | - | VfL Bochum | 3:4 |
OTP Bank liga-31. forduló | ||||
16:00 | Kecskemét | - | Paks | 0:0 |
LaLiga2-38. kolo | ||||
16:15 | Espanyol Barcelona | - | Sporting Gijón | 0:0 |
LaLiga-34. kolo | ||||
16:15 | Celta Vigo | - | Villarreal CF | 3:2 |
LaLiga2-38. kolo | ||||
16:15 | FC Andorra | - | Albacete Balompié | 0:1 |
tipico - Bundesliga - Nadstavba o titul-30. kolo | ||||
17:00 | Rapid Wien | - | Red Bull Salzburg | 2:0 |
Premier League-36. kolo | ||||
17:30 | Liverpool FC | - | Tottenham Hotspur | 4:2 |
Niké liga - Nadstavba o titul-8. kolo | ||||
17:30 | Železiarne Podbrezová | - | DAC Dunajská Streda | 0:3 |
1. Bundesliga-32. kolo | ||||
17:30 | Eintracht Frankfurt | - | Bayer Leverkusen | 1:5 |
Serie A-35. kolo | ||||
18:00 | AC Milan | - | Genoa CFC | 3:3 |
Fortuna Liga - Skupina o titul-1. kolo | ||||
18:00 | 1. FC Slovácko | - | Sparta Praha | 2:4 |
Premier Liga-27. kolo | ||||
18:00 | FC Pari Nižnij Novgorod | - | Spartak Moskva | 0:0 |
LaLiga-34. kolo | ||||
18:30 | Valencia CF | - | Deportivo Alavés | 0:1 |
LaLiga2-38. kolo | ||||
18:30 | Real Zaragoza | - | Burgos CF | 1:3 |
OTP Bank liga-31. forduló | ||||
18:30 | Ferencváros | - | Debrecen | 5:1 |
LaLiga2-38. kolo | ||||
18:30 | Eldense CD | - | Leganés CD | 1:2 |
1. Bundesliga-32. kolo | ||||
19:30 | 1. FC Heidenheim | - | 1.FSV Mainz 05 | 1:1 |
Serie A-35. kolo | ||||
20:45 | AS Roma | - | Juventus Torino | 1:1 |
LaLiga-34. kolo | ||||
21:00 | Rayo Vallecano | - | Almería UD | 0:1 |
LaLiga-34. kolo | ||||
21:00 | Sevilla FC | - | Granada CF | 3:0 |
LaLiga2-38. kolo | ||||
21:00 | Tenerife CD | - | Racing Ferrol | 2:0 |
Premier Liga-27. kolo | ||||
14:45 | FK Ural | - | Baltika Kaliningrad | 2:1 |
Premier Liga-27. kolo | ||||
17:00 | Fakel Voronež | - | Zenit Petrohrad | 1:1 |
Serie A-35. kolo | ||||
18:00 | Salernitana US | - | Atalanta Bergamo | 1:2 |
Premier Liga-27. kolo | ||||
19:30 | CSKA Moskva | - | Rubin Kazaň | 2:2 |
Premier Liga-27. kolo | ||||
19:30 | Lokomotiv Moskva | - | FK Rostov | 1:0 |
Serie A-35. kolo | ||||
20:45 | Udinese Calcio | - | SSC Napoli | 1:1 |
Premier League-36. kolo | ||||
21:00 | Crystal Palace | - | Manchester United | 4:0 |
2. Bundesliga-32. kolo | ||||
18:30 | VfL Osnabrück | - | Schalke 04 | 0:4 |
Premier Liga-28. kolo | ||||
15:00 | Krylia Sovetov | - | Akhmat Groznyj | 0:2 |
2. liga-29. kolo | ||||
17:00 | Tatran Prešov | - | MFK Dolný Kubín | 3:0 |
2. liga-29. kolo | ||||
17:00 | MŠK Žilina B | - | Slavoj Trebišov | 0:1 |
2. liga-29. kolo | ||||
17:00 | Slovan Bratislava B | - | MŠK Považská Bystrica | 2:0 |
2. liga-29. kolo | ||||
17:00 | KFC Komárno | - | FC Petržalka | 1:2 |
2. liga-29. kolo | ||||
17:00 | FK Pohronie | - | MŠK Púchov | 0:3 |
2. liga-29. kolo | ||||
17:00 | Tatran Liptovský Mikuláš | - | FK Humenné | 1:0 |
2. liga-29. kolo | ||||
17:00 | Spartak Myjava | - | ŠTK 1914 Šamorín | 1:1 |
2. liga-29. kolo | ||||
17:00 | FK Spišská Nová Ves | - | Dynamo Malženice | 3:0 |
2. Bundesliga-33. kolo | ||||
18:30 | SC Paderborn | - | Hamburger SV | 1:0 |
2. Bundesliga-33. kolo | ||||
18:30 | 1. FC Magdeburg | - | Greuther Fürth | 0:0 |
OTP Bank liga-32. forduló | ||||
20:15 | Újpest FC | - | Kecskemét | 0:3 |
Serie B-38. kolo | ||||
20:30 | SSC Bari | - | Brescia Calcio | 2:0 |
Serie B-38. kolo | ||||
20:30 | FC Südtirol | - | Palermo FC | 0:1 |
Serie B-38. kolo | ||||
20:30 | AC Reggiana | - | Parma Calcio | 1:1 |
1. Bundesliga-33. kolo | ||||
20:30 | FC Augsburg | - | VfB Stuttgart | 0:1 |
Serie B-38. kolo | ||||
20:30 | Catanzaro US 1929 | - | Sampdoria UC | 1:3 |
Serie B-38. kolo | ||||
20:30 | Cremonese US | - | Cittadella AS | 3:0 |
Serie B-38. kolo | ||||
20:30 | Lecco Calcio | - | Modena FC | 2:3 |
Serie B-38. kolo | ||||
20:30 | Feralpisalò | - | Ternana Calcio | 0:1 |
Serie B-38. kolo | ||||
20:30 | Spezia Calcio | - | Venezia FC | 2:1 |
Serie B-38. kolo | ||||
20:30 | Como 1907 | - | Cosenza Calcio | 1:1 |
Serie B-38. kolo | ||||
20:30 | Ascoli Calcio | - | Pisa SC | 2:1 |
LaLiga2-39. kolo | ||||
20:30 | Burgos CF | - | Eldense CD | 1:2 |
Serie A-36. kolo | ||||
20:45 | Frosinone Calcio | - | Inter Milano | 0:5 |
LaLiga-35. kolo | ||||
21:00 | Deportivo Alavés | - | Girona FC | 2:2 |
2. Bundesliga-33. kolo | ||||
13:00 | Schalke 04 | - | Hansa Rostock | 2:1 |
2. Bundesliga-33. kolo | ||||
13:00 | Hertha BSC | - | 1. FC Kaiserslautern | 3:1 |
2. Bundesliga-33. kolo | ||||
13:00 | 1. FC Nürnberg | - | SV Elversberg | 3:0 |
Premier Liga-28. kolo | ||||
13:00 | Rubin Kazaň | - | FK Rostov | 3:1 |
Premier League-37. kolo | ||||
13:30 | Fulham FC | - | Manchester City | 0:4 |
LaLiga-35. kolo | ||||
14:00 | Mallorca RCD | - | Las Palmas UD | 1:0 |
LaLiga2-39. kolo | ||||
14:00 | Racing Santander | - | Mirandés CD | 1:0 |
Fortuna Liga - Skupina o titul-2. kolo | ||||
15:00 | Viktoria Plzeň | - | 1. FC Slovácko | 4:2 |
Fortuna Liga - Skupina o titul-2. kolo | ||||
15:00 | Baník Ostrava | - | Mladá Boleslav | 0:1 |
Niké liga - Nadstavba o titul-9. kolo | ||||
15:30 | Železiarne Podbrezová | - | Slovan Bratislava | 2:1 |
1. Bundesliga-33. kolo | ||||
15:30 | RB Leipzig | - | Werder Bremen | 1:1 |
1. Bundesliga-33. kolo | ||||
15:30 | Borussia Mönchengladbach | - | Eintracht Frankfurt | 1:1 |
1. Bundesliga-33. kolo | ||||
15:30 | 1. FC Köln | - | Union Berlin | 3:2 |
1. Bundesliga-33. kolo | ||||
15:30 | Freiburg SC | - | 1. FC Heidenheim | 1:1 |
Premier Liga-28. kolo | ||||
15:30 | Spartak Moskva | - | FK Krasnodar | 1:0 |
OTP Bank liga-32. forduló | ||||
15:30 | MTK Budapest | - | Puskás Akadémia | 1:3 |
Premier League-37. kolo | ||||
16:00 | Everton FC | - | Sheffield United | 1:0 |
Premier League-37. kolo | ||||
16:00 | Newcastle United | - | Brighton & HA | 1:1 |
Premier League-37. kolo | ||||
16:00 | Tottenham Hotspur | - | Burnley FC | 2:1 |
Premier League-37. kolo | ||||
16:00 | West Ham United | - | Luton Town FC | 3:1 |
Premier League-37. kolo | ||||
16:00 | Wolverhampton | - | Crystal Palace | 1:3 |
Premier League-37. kolo | ||||
16:00 | AFC Bournemouth | - | Brentford FC | 1:2 |
LaLiga-35. kolo | ||||
16:15 | Villarreal CF | - | Sevilla FC | 3:2 |
LaLiga2-39. kolo | ||||
16:15 | Sporting Gijón | - | FC Andorra | 5:2 |
LaLiga2-39. kolo | ||||
16:15 | Racing Ferrol | - | Alcorcón AD | 2:1 |
tipico - Bundesliga - Nadstavba o zotrvanie sa-31. kolo | ||||
17:00 | Austria Wien | - | Wolfsberger AC | 0:4 |
tipico - Bundesliga - Nadstavba o zotrvanie sa-31. kolo | ||||
17:00 | WSG Tirol | - | Rheindorf Altach | 0:1 |
tipico - Bundesliga - Nadstavba o zotrvanie sa-31. kolo | ||||
17:00 | Austria Lustenau | - | FC Blau-Weiß Linz | 1:0 |
Niké liga - Nadstavba o titul-9. kolo | ||||
17:30 | MFK Ružomberok | - | MŠK Žilina | 1:1 |
Fortuna Liga - Skupina o titul-2. kolo | ||||
17:30 | Sparta Praha | - | Slavia Praha | 0:0 |
OTP Bank liga-32. forduló | ||||
17:30 | Zalaegerszeg | - | Paks | 1:1 |
Niké liga - Nadstavba o udržanie sa-9. kolo | ||||
18:00 | Zemplín Michalovce | - | ViOn Zlaté Moravce | 3:0 |
Niké liga - Nadstavba o udržanie sa-9. kolo | ||||
18:00 | AS Trenčín | - | Dukla Banská Bystrica | 2:0 |
Serie A-36. kolo | ||||
18:00 | SSC Napoli | - | Bologna FC | 0:2 |
Premier Liga-28. kolo | ||||
18:00 | Zenit Petrohrad | - | CSKA Moskva | 0:1 |
Niké liga - Nadstavba o udržanie sa-9. kolo | ||||
18:00 | MFK Skalica | - | FC Košice | 1:0 |
Premier League-37. kolo | ||||
18:30 | Nottingham Forest | - | Chelsea FC | 2:3 |
LaLiga2-39. kolo | ||||
18:30 | Real Valladolid | - | Espanyol Barcelona | 0:0 |
LaLiga-35. kolo | ||||
18:30 | Granada CF | - | Real Madrid | 0:4 |
1. Bundesliga-33. kolo | ||||
18:30 | 1.FSV Mainz 05 | - | Borussia Dortmund | 3:0 |
OTP Bank liga-32. forduló | ||||
19:30 | Diósgyőr | - | Ferencváros | 2:0 |
Premier Liga-28. kolo | ||||
20:30 | Baltika Kaliningrad | - | Dinamo Moskva | 2:3 |
2. Bundesliga-33. kolo | ||||
20:30 | Holstein Kiel | - | Fortuna Düsseldorf | 1:1 |
Serie A-36. kolo | ||||
20:45 | AC Milan | - | Cagliari Calcio | 5:1 |
LaLiga-35. kolo | ||||
21:00 | Athletic Bilbao | - | Osasuna | 2:2 |
LaLiga2-39. kolo | ||||
21:00 | Levante UD | - | Eibar SD | 2:2 |
Serie A-36. kolo | ||||
12:30 | Lazio Roma | - | Empoli FC | 2:0 |
Championship - Baráž-Semifinále | ||||
13:00 | Norwich City | - | Leeds United | 0:0 |
Premier Liga-28. kolo | ||||
13:00 | FK Orenburg | - | Lokomotiv Moskva | 0:2 |
2. Bundesliga-33. kolo | ||||
13:30 | Karlsruher SC | - | Hannover 96 | 1:2 |
2. Bundesliga-33. kolo | ||||
13:30 | Eintracht Braunschweiger | - | SV Wehen Wiesbaden | 1:0 |
2. Bundesliga-33. kolo | ||||
13:30 | FC St. Pauli | - | VfL Osnabrück | 3:1 |
LaLiga-35. kolo | ||||
14:00 | Cádiz CF | - | Getafe CF | 1:0 |
LaLiga2-39. kolo | ||||
14:00 | Amorebieta SD | - | Villarreal CF B | 2:0 |
OTP Bank liga-32. forduló | ||||
14:15 | Kisvárda FC | - | Mezőkövesd Zsóry | 4:3 |
Serie A-36. kolo | ||||
15:00 | Genoa CFC | - | Sassuolo US | 2:1 |
Fortuna Liga - Skupina o záchranu-2. kolo | ||||
15:00 | Bohemians Praha 1905 | - | FK Jablonec | 1:1 |
Fortuna Liga - Skupina o umiestnenie-Semifinále | ||||
15:00 | Sigma Olomouc | - | Hradec Králové | 1:3 |
Fortuna Liga - Skupina o umiestnenie-Semifinále | ||||
15:00 | Slovan Liberec | - | FK Teplice | 1:2 |
Fortuna Liga - Skupina o záchranu-2. kolo | ||||
15:00 | FK Pardubice | - | Dynamo České Budějovice | 3:2 |
Serie A-36. kolo | ||||
15:00 | Hellas Verona | - | Torino FC | 1:2 |
Championship - Baráž-Semifinále | ||||
15:15 | West Bromwich | - | Southampton FC | 0:0 |
1. Bundesliga-33. kolo | ||||
15:30 | Darmstadt 98 | - | 1899 Hoffenheim | 0:6 |
Premier Liga-28. kolo | ||||
15:30 | Fakel Voronež | - | FK Ural | 0:0 |
LaLiga-35. kolo | ||||
16:15 | Atlético Madrid | - | Celta Vigo | 1:0 |
LaLiga2-39. kolo | ||||
16:15 | Real Oviedo | - | Real Zaragoza | 1:0 |
tipico - Bundesliga - Nadstavba o titul-31. kolo | ||||
17:00 | TSV Hartberg | - | Red Bull Salzburg | 1:5 |
tipico - Bundesliga - Nadstavba o titul-31. kolo | ||||
17:00 | Austria Klagenfurt | - | Rapid Wien | 0:1 |
tipico - Bundesliga - Nadstavba o titul-31. kolo | ||||
17:00 | LASK Linz | - | Sturm Graz | 2:2 |
Premier League-37. kolo | ||||
17:30 | Manchester United | - | Arsenal London | 0:1 |
Niké liga - Nadstavba o titul-9. kolo | ||||
17:30 | DAC Dunajská Streda | - | Spartak Trnava | 1:0 |
1. Bundesliga-33. kolo | ||||
17:30 | Bayern München | - | VfL Wolfsburg | 2:0 |
Serie A-36. kolo | ||||
18:00 | Juventus Torino | - | Salernitana US | 1:1 |
Premier Liga-28. kolo | ||||
18:00 | PFC Sochi | - | FC Pari Nižnij Novgorod | 6:1 |
Fortuna Liga - Skupina o záchranu-2. kolo | ||||
18:00 | MFK Karviná | - | FC Zlín | 2:2 |
LaLiga-35. kolo | ||||
18:30 | Valencia CF | - | Rayo Vallecano | 0:0 |
LaLiga2-39. kolo | ||||
18:30 | FC Cartagena | - | Tenerife CD | 2:0 |
LaLiga2-39. kolo | ||||
18:30 | Albacete Balompié | - | Leganés CD | 1:0 |
1. Bundesliga-33. kolo | ||||
19:30 | VfL Bochum | - | Bayer Leverkusen | 0:5 |
OTP Bank liga-32. forduló | ||||
19:30 | Debrecen | - | Fehérvár FC | 1:0 |
Serie A-36. kolo | ||||
20:45 | Atalanta Bergamo | - | AS Roma | 2:1 |
LaLiga-35. kolo | ||||
21:00 | Betis Sevilla | - | Almería UD | 3:2 |
LaLiga2-39. kolo | ||||
21:00 | Elche CF | - | Huesca SD | 0:3 |
Serie A-36. kolo | ||||
18:30 | Lecce US | - | Udinese Calcio | 0:2 |
Serie A-36. kolo | ||||
20:45 | AC Fiorentina | - | AC Monza | 2:1 |
Premier League-37. kolo | ||||
21:00 | Aston Villa | - | Liverpool FC | 3:3 |
LaLiga-35. kolo | ||||
21:00 | FC Barcelona | - | Real Sociedad | 2:0 |
Fortuna Liga - Skupina o titul-3. kolo | ||||
17:00 | Mladá Boleslav | - | 1. FC Slovácko | 0:1 |
LaLiga-36. kolo | ||||
19:30 | Osasuna | - | Mallorca RCD | 1:1 |
Fortuna Liga - Skupina o titul-3. kolo | ||||
19:30 | Sparta Praha | - | Baník Ostrava | 2:1 |
Premier League-34. kolo | ||||
21:00 | Tottenham Hotspur | - | Manchester City | 0:2 |
LaLiga-36. kolo | ||||
21:30 | Real Madrid | - | Deportivo Alavés | 5:0 |
LaLiga-36. kolo | ||||
22:00 | Girona FC | - | Villarreal CF | 0:1 |
LaLiga-36. kolo | ||||
19:30 | Sevilla FC | - | Cádiz CF | 0:1 |
LaLiga-36. kolo | ||||
19:30 | Rayo Vallecano | - | Granada CF | 1:0 |
Fortuna Liga - Skupina o titul-3. kolo | ||||
19:30 | Slavia Praha | - | Viktoria Plzeň | 3:0 |
Premier League-34. kolo | ||||
20:45 | Brighton & HA | - | Chelsea FC | 1:2 |
Premier League-34. kolo | ||||
21:00 | Manchester United | - | Newcastle United | 3:2 |
LaLiga-36. kolo | ||||
22:00 | Celta Vigo | - | Athletic Bilbao | 2:1 |
LaLiga-36. kolo | ||||
22:00 | Getafe CF | - | Atlético Madrid | 0:3 |
Fortuna Liga - Skupina o záchranu-3. kolo | ||||
17:00 | Bohemians Praha 1905 | - | MFK Karviná | 1:3 |
Fortuna Liga - Skupina o záchranu-3. kolo | ||||
17:00 | FK Jablonec | - | FK Pardubice | 3:0 |
Fortuna Liga - Skupina o záchranu-3. kolo | ||||
17:00 | FC Zlín | - | Dynamo České Budějovice | 1:1 |
LaLiga-36. kolo | ||||
19:30 | Las Palmas UD | - | Betis Sevilla | 2:2 |
Serie B - Baráž - Zostup-Finále | ||||
20:30 | SSC Bari | - | Ternana Calcio | 1:1 |
Championship - Baráž-Semifinále | ||||
21:00 | Leeds United | - | Norwich City | 4:0 |
LaLiga-36. kolo | ||||
21:30 | Almería UD | - | FC Barcelona | 0:2 |
LaLiga-36. kolo | ||||
22:00 | Real Sociedad | - | Valencia CF | 1:0 |
2. liga-30. kolo | ||||
17:00 | FK Humenné | - | Tatran Prešov | 2:0 |
2. liga-30. kolo | ||||
17:00 | FC Petržalka | - | MŠK Žilina B | 5:1 |
2. liga-30. kolo | ||||
17:00 | MŠK Púchov | - | Slovan Bratislava B | 2:2 |
2. liga-30. kolo | ||||
17:00 | MFK Dolný Kubín | - | KFC Komárno | 4:3 |
2. liga-30. kolo | ||||
17:00 | Tatran Liptovský Mikuláš | - | FK Spišská Nová Ves | 5:0 |
2. liga-30. kolo | ||||
17:00 | MŠK Považská Bystrica | - | Spartak Myjava | 1:2 |
2. liga-30. kolo | ||||
17:00 | ŠTK 1914 Šamorín | - | Dynamo Malženice | 2:0 |
2. liga-30. kolo | ||||
17:00 | Slavoj Trebišov | - | FK Pohronie | 0:3 |
Serie B - Baráž - Postup-Štvrťfinále | ||||
20:30 | Palermo FC | - | Sampdoria UC | 2:0 |
OTP Bank liga-33. forduló | ||||
20:30 | Mezőkövesd Zsóry | - | MTK Budapest | 1:1 |
LaLiga2-40. kolo | ||||
20:30 | Mirandés CD | - | Elche CF | 1:1 |
Serie A-37. kolo | ||||
20:45 | AC Fiorentina | - | SSC Napoli | 2:2 |
Championship - Baráž-Semifinále | ||||
21:00 | Southampton FC | - | West Bromwich | 3:1 |
Premier Liga-29. kolo | ||||
13:00 | Dinamo Moskva | - | Krylia Sovetov | 4:1 |
LaLiga2-40. kolo | ||||
14:00 | FC Andorra | - | Burgos CF | 1:0 |
1. Bundesliga-34. kolo | ||||
15:30 | 1899 Hoffenheim | - | Bayern München | 4:2 |
1. Bundesliga-34. kolo | ||||
15:30 | Borussia Dortmund | - | Darmstadt 98 | 4:0 |
1. Bundesliga-34. kolo | ||||
15:30 | Bayer Leverkusen | - | FC Augsburg | 2:1 |
1. Bundesliga-34. kolo | ||||
15:30 | VfL Wolfsburg | - | 1.FSV Mainz 05 | 1:3 |
1. Bundesliga-34. kolo | ||||
15:30 | VfB Stuttgart | - | Borussia Mönchengladbach | 4:0 |
1. Bundesliga-34. kolo | ||||
15:30 | Werder Bremen | - | VfL Bochum | 4:1 |
1. Bundesliga-34. kolo | ||||
15:30 | 1. FC Heidenheim | - | 1. FC Köln | 4:1 |
1. Bundesliga-34. kolo | ||||
15:30 | Union Berlin | - | Freiburg SC | 2:1 |
Premier Liga-29. kolo | ||||
15:30 | Lokomotiv Moskva | - | Fakel Voronež | 2:0 |
1. Bundesliga-34. kolo | ||||
15:30 | Eintracht Frankfurt | - | RB Leipzig | 2:2 |
LaLiga2-40. kolo | ||||
16:15 | Huesca SD | - | Racing Santander | 0:3 |
LaLiga2-40. kolo | ||||
16:15 | Leganés CD | - | Sporting Gijón | 2:1 |
Niké liga - Nadstavba o titul-10. kolo | ||||
17:00 | Spartak Trnava | - | Železiarne Podbrezová | 5:0 |
Niké liga - Nadstavba o udržanie sa-10. kolo | ||||
17:00 | ViOn Zlaté Moravce | - | AS Trenčín | 2:2 |
Niké liga - Nadstavba o titul-10. kolo | ||||
17:00 | MŠK Žilina | - | DAC Dunajská Streda | 2:3 |
Niké liga - Nadstavba o udržanie sa-10. kolo | ||||
17:00 | Dukla Banská Bystrica | - | MFK Skalica | 2:1 |
Niké liga - Nadstavba o titul-10. kolo | ||||
17:00 | Slovan Bratislava | - | MFK Ružomberok | 5:1 |
Niké liga - Nadstavba o udržanie sa-10. kolo | ||||
17:00 | FC Košice | - | Zemplín Michalovce | 2:0 |
Fortuna Liga - Skupina o titul-4. kolo | ||||
17:00 | 1. FC Slovácko | - | Slavia Praha | 1:2 |
Fortuna Liga - Skupina o titul-4. kolo | ||||
17:00 | Mladá Boleslav | - | Sparta Praha | 0:5 |
Fortuna Liga - Skupina o titul-4. kolo | ||||
17:00 | Viktoria Plzeň | - | Baník Ostrava | 1:1 |
tipico - Bundesliga - Nadstavba o zotrvanie sa-32. kolo | ||||
17:00 | FC Blau-Weiß Linz | - | Austria Wien | 1:2 |
tipico - Bundesliga - Nadstavba o zotrvanie sa-32. kolo | ||||
17:00 | Wolfsberger AC | - | WSG Tirol | 3:1 |
tipico - Bundesliga - Nadstavba o zotrvanie sa-32. kolo | ||||
17:00 | Rheindorf Altach | - | Austria Lustenau | 2:2 |
OTP Bank liga-33. forduló | ||||
17:45 | Puskás Akadémia | - | Debrecen | 4:1 |
OTP Bank liga-33. forduló | ||||
17:45 | Fehérvár FC | - | Diósgyőr | 0:0 |
OTP Bank liga-33. forduló | ||||
17:45 | Paks | - | Kisvárda FC | 2:1 |
Serie A-37. kolo | ||||
18:00 | Lecce US | - | Atalanta Bergamo | 0:2 |
Premier Liga-29. kolo | ||||
18:00 | PFC Sochi | - | FK Krasnodar | 2:3 |
Serie B - Baráž - Postup-Štvrťfinále | ||||
20:30 | Catanzaro US 1929 | - | Brescia Calcio | 2:2 |
Serie A-37. kolo | ||||
20:45 | Torino FC | - | AC Milan | 3:1 |
LaLiga-37. kolo | ||||
21:00 | Deportivo Alavés | - | Getafe CF | 1:0 |
LaLiga2-40. kolo | ||||
21:00 | Eldense CD | - | Levante UD | 0:0 |
LaLiga2-40. kolo | ||||
21:00 | Tenerife CD | - | Amorebieta SD | 0:1 |
Premier Liga-29. kolo | ||||
11:00 | FK Ural | - | FK Orenburg | -:- |
Serie A-37. kolo | ||||
12:30 | Sassuolo US | - | Cagliari Calcio | -:- |
Premier Liga-29. kolo | ||||
13:15 | Spartak Moskva | - | Rubin Kazaň | -:- |
LaLiga2-40. kolo | ||||
14:00 | Eibar SD | - | FC Cartagena | -:- |
Serie A-37. kolo | ||||
15:00 | Udinese Calcio | - | Empoli FC | -:- |
Fortuna Liga - Skupina o umiestnenie-Finále | ||||
15:00 | FK Teplice | - | Hradec Králové | -:- |
Serie A-37. kolo | ||||
15:00 | AC Monza | - | Frosinone Calcio | -:- |
2. Bundesliga-34. kolo | ||||
15:30 | Greuther Fürth | - | Schalke 04 | -:- |
2. Bundesliga-34. kolo | ||||
15:30 | Hamburger SV | - | 1. FC Nürnberg | -:- |
2. Bundesliga-34. kolo | ||||
15:30 | Hannover 96 | - | Holstein Kiel | -:- |
2. Bundesliga-34. kolo | ||||
15:30 | VfL Osnabrück | - | Hertha BSC | -:- |
2. Bundesliga-34. kolo | ||||
15:30 | 1. FC Kaiserslautern | - | Eintracht Braunschweiger | -:- |
Premier Liga-29. kolo | ||||
15:30 | FK Rostov | - | Baltika Kaliningrad | -:- |
2. Bundesliga-34. kolo | ||||
15:30 | Fortuna Düsseldorf | - | 1. FC Magdeburg | -:- |
2. Bundesliga-34. kolo | ||||
15:30 | SV Wehen Wiesbaden | - | FC St. Pauli | -:- |
2. Bundesliga-34. kolo | ||||
15:30 | Hansa Rostock | - | SC Paderborn | -:- |
2. Bundesliga-34. kolo | ||||
15:30 | SV Elversberg | - | Karlsruher SC | -:- |
LaLiga2-40. kolo | ||||
16:15 | Alcorcón AD | - | Real Valladolid | -:- |
Premier League-38. kolo | ||||
17:00 | Arsenal London | - | Everton FC | -:- |
Premier League-38. kolo | ||||
17:00 | Crystal Palace | - | Aston Villa | -:- |
Premier League-38. kolo | ||||
17:00 | Chelsea FC | - | AFC Bournemouth | -:- |
Premier League-38. kolo | ||||
17:00 | Luton Town FC | - | Fulham FC | -:- |
Premier League-38. kolo | ||||
17:00 | Liverpool FC | - | Wolverhampton | -:- |
Premier League-38. kolo | ||||
17:00 | Manchester City | - | West Ham United | -:- |
Premier League-38. kolo | ||||
17:00 | Brighton & HA | - | Manchester United | -:- |
Premier League-38. kolo | ||||
17:00 | Brentford FC | - | Newcastle United | -:- |
Premier League-38. kolo | ||||
17:00 | Sheffield United | - | Tottenham Hotspur | -:- |
Fortuna Liga - Skupina o záchranu-4. kolo | ||||
17:00 | FC Zlín | - | Bohemians Praha 1905 | -:- |
Fortuna Liga - Skupina o záchranu-4. kolo | ||||
17:00 | Dynamo České Budějovice | - | FK Jablonec | -:- |
Premier League-38. kolo | ||||
17:00 | Burnley FC | - | Nottingham Forest | -:- |
tipico - Bundesliga - Nadstavba o titul-32. kolo | ||||
17:00 | Red Bull Salzburg | - | LASK Linz | -:- |
tipico - Bundesliga - Nadstavba o titul-32. kolo | ||||
17:00 | Rapid Wien | - | TSV Hartberg | -:- |
tipico - Bundesliga - Nadstavba o titul-32. kolo | ||||
17:00 | Sturm Graz | - | Austria Klagenfurt | -:- |
Fortuna Liga - Skupina o záchranu-4. kolo | ||||
17:00 | FK Pardubice | - | MFK Karviná | -:- |
OTP Bank liga-33. forduló | ||||
17:15 | Kecskemét | - | Zalaegerszeg | -:- |
Serie A-37. kolo | ||||
18:00 | Inter Milano | - | Lazio Roma | -:- |
Premier Liga-29. kolo | ||||
18:00 | Akhmat Groznyj | - | Zenit Petrohrad | -:- |
LaLiga-37. kolo | ||||
19:00 | Mallorca RCD | - | Almería UD | -:- |
LaLiga-37. kolo | ||||
19:00 | Athletic Bilbao | - | Sevilla FC | -:- |
LaLiga-37. kolo | ||||
19:00 | Athletic Bilbao | - | Osasuna | -:- |
LaLiga-37. kolo | ||||
19:00 | FC Barcelona | - | Rayo Vallecano | -:- |
LaLiga-37. kolo | ||||
19:00 | Villarreal CF | - | Real Madrid | -:- |
LaLiga-37. kolo | ||||
19:00 | Betis Sevilla | - | Real Sociedad | -:- |
LaLiga-37. kolo | ||||
19:00 | Valencia CF | - | Girona FC | -:- |
LaLiga-37. kolo | ||||
19:00 | Granada CF | - | Celta Vigo | -:- |
LaLiga-37. kolo | ||||
19:00 | Cádiz CF | - | Las Palmas UD | -:- |
OTP Bank liga-33. forduló | ||||
20:15 | Ferencváros | - | Újpest FC | -:- |
Serie A-37. kolo | ||||
20:45 | AS Roma | - | Genoa CFC | -:- |
LaLiga2-40. kolo | ||||
21:00 | Real Zaragoza | - | Racing Ferrol | -:- |
Serie A-37. kolo | ||||
18:30 | Salernitana US | - | Hellas Verona | -:- |
Premier Liga-29. kolo | ||||
19:00 | FC Pari Nižnij Novgorod | - | CSKA Moskva | -:- |
LaLiga2-40. kolo | ||||
20:30 | Espanyol Barcelona | - | Real Oviedo | -:- |
LaLiga2-40. kolo | ||||
20:30 | Villarreal CF B | - | Albacete Balompié | -:- |
Serie B - Baráž - Postup-Semifinále | ||||
20:30 | Palermo FC | - | Venezia FC | -:- |
Serie A-37. kolo | ||||
20:45 | Bologna FC | - | Juventus Torino | -:- |
Serie B - Baráž - Postup-Semifinále | ||||
20:30 | Catanzaro US 1929 | - | Cremonese US | -:- |
Serie B - Baráž - Zostup-Finále | ||||
20:30 | Ternana Calcio | - | SSC Bari | -:- |
Serie B - Baráž - Postup-Semifinále | ||||
20:30 | Venezia FC | - | Palermo FC | -:- |
Premier Liga-30. kolo | ||||
15:30 | CSKA Moskva | - | FK Ural | -:- |
Premier Liga-30. kolo | ||||
15:30 | FK Krasnodar | - | Dinamo Moskva | -:- |
Premier Liga-30. kolo | ||||
15:30 | Krylia Sovetov | - | FC Pari Nižnij Novgorod | -:- |
Premier Liga-30. kolo | ||||
15:30 | Baltika Kaliningrad | - | Lokomotiv Moskva | -:- |
Premier Liga-30. kolo | ||||
15:30 | Zenit Petrohrad | - | FK Rostov | -:- |
Premier Liga-30. kolo | ||||
15:30 | Rubin Kazaň | - | PFC Sochi | -:- |
Premier Liga-30. kolo | ||||
15:30 | FK Orenburg | - | Spartak Moskva | -:- |
Premier Liga-30. kolo | ||||
15:30 | Fakel Voronež | - | Akhmat Groznyj | -:- |
Fortuna Liga - Skupina o záchranu-5. kolo | ||||
18:00 | Bohemians Praha 1905 | - | FK Pardubice | -:- |
Fortuna Liga - Skupina o umiestnenie-Finále | ||||
18:00 | Hradec Králové | - | FK Teplice | -:- |
Fortuna Liga - Skupina o záchranu-5. kolo | ||||
18:00 | FK Jablonec | - | FC Zlín | -:- |
Fortuna Liga - Skupina o záchranu-5. kolo | ||||
18:00 | MFK Karviná | - | Dynamo České Budějovice | -:- |
Serie B - Baráž - Postup-Semifinále | ||||
20:30 | Cremonese US | - | Catanzaro US 1929 | -:- |
LaLiga-38. kolo | ||||
21:00 | Almería UD | - | Cádiz CF | -:- |
LaLiga-38. kolo | ||||
21:00 | Rayo Vallecano | - | Athletic Bilbao | -:- |
LaLiga-38. kolo | ||||
21:00 | Real Sociedad | - | Atlético Madrid | -:- |
LaLiga-38. kolo | ||||
21:00 | Sevilla FC | - | FC Barcelona | -:- |
LaLiga-38. kolo | ||||
21:00 | Getafe CF | - | Mallorca RCD | -:- |
LaLiga-38. kolo | ||||
21:00 | Osasuna | - | Villarreal CF | -:- |
LaLiga-38. kolo | ||||
21:00 | Real Madrid | - | Betis Sevilla | -:- |
LaLiga-38. kolo | ||||
21:00 | Celta Vigo | - | Valencia CF | -:- |
LaLiga-38. kolo | ||||
21:00 | Girona FC | - | Granada CF | -:- |
LaLiga-38. kolo | ||||
21:00 | Las Palmas UD | - | Deportivo Alavés | -:- |
Serie A-38. kolo | ||||
15:00 | AC Milan | - | Salernitana US | -:- |
Serie A-38. kolo | ||||
15:00 | Hellas Verona | - | Inter Milano | -:- |
Serie A-38. kolo | ||||
15:00 | SSC Napoli | - | Lecce US | -:- |
Serie A-38. kolo | ||||
15:00 | Frosinone Calcio | - | Udinese Calcio | -:- |
Serie A-38. kolo | ||||
15:00 | Lazio Roma | - | Sassuolo US | -:- |
Serie A-38. kolo | ||||
15:00 | Genoa CFC | - | Bologna FC | -:- |
Serie A-38. kolo | ||||
15:00 | Atalanta Bergamo | - | Torino FC | -:- |
Serie A-38. kolo | ||||
15:00 | Cagliari Calcio | - | AC Fiorentina | -:- |
Serie A-38. kolo | ||||
15:00 | Juventus Torino | - | AC Monza | -:- |
Serie A-38. kolo | ||||
15:00 | Empoli FC | - | AS Roma | -:- |
Fortuna Liga - Skupina o titul-5. kolo | ||||
16:00 | Baník Ostrava | - | 1. FC Slovácko | -:- |
Fortuna Liga - Skupina o titul-5. kolo | ||||
16:00 | Sparta Praha | - | Viktoria Plzeň | -:- |
Fortuna Liga - Skupina o titul-5. kolo | ||||
16:00 | Slavia Praha | - | Mladá Boleslav | -:- |
Championship - Baráž-Finále | ||||
16:00 | Leeds United | - | Southampton FC | -:- |
LaLiga2-41. kolo | ||||
21:00 | Amorebieta SD | - | Espanyol Barcelona | -:- |
LaLiga2-41. kolo | ||||
21:00 | Levante UD | - | Alcorcón AD | -:- |
LaLiga2-41. kolo | ||||
21:00 | Racing Santander | - | Real Zaragoza | -:- |
LaLiga2-41. kolo | ||||
21:00 | Sporting Gijón | - | Eibar SD | -:- |
LaLiga2-41. kolo | ||||
21:00 | Real Valladolid | - | Villarreal CF B | -:- |
LaLiga2-41. kolo | ||||
21:00 | Elche CF | - | Eldense CD | -:- |
LaLiga2-41. kolo | ||||
21:00 | Burgos CF | - | Tenerife CD | -:- |
LaLiga2-41. kolo | ||||
21:00 | Albacete Balompié | - | Mirandés CD | -:- |
LaLiga2-41. kolo | ||||
21:00 | Racing Ferrol | - | Leganés CD | -:- |
LaLiga2-41. kolo | ||||
21:00 | FC Cartagena | - | Huesca SD | -:- |
LaLiga2-41. kolo | ||||
21:00 | Real Oviedo | - | FC Andorra | -:- |